Рождественската литургия в храм „Света Петка“ в град Брезник е била изпълнена с благодат, съобщава за Zapadno.com отец Костадин.
Навръх Рождество Христово в храма е била отслужена света литургия. „Литургията днес беше изпълнена с невероятна благодат Божия за празника! Дойдоха деца с родителите си! Казаха стихотворения за празника и естествено получиха подаръци и иконки с благословение от мен“, поясни отец Костадин.
Следващите служби в църквата ще са на 27 декември (Стефановден) и на 28 декември (неделя). Богослуженията ще бъдат отслужени с начало около 9:30 часа.
