Трима юнаци пият и карат, а един и с чужди регистрационни табели

Трима юнаци пият и карат, а един и с чужди регистрационни табели

Трима са задържани за шофиране след употреба на алкохол и с чужди регистрационни табели, съобщават от пресцентъра на пернишката полиция.

Около 15:20 ч. на автомагистрала „Струма“, в района на гр. Перник, е проверен лек автомобил „Рено“ с водач 44-годишен мъж от гр. Костенец. При изпробването му с техническо средство за алкохол са отчетени 1,5 промила в издишания въздух. Той е дал кръвна проба за химичен анализ, а автомобилът не е негова собственост и не е иззет.

С 1,70 промила алкохол в издишания въздух е шофирал лек автомобил „Мазда“ 55-годишен перничанин. Мъжът е проверен вчера около 23:20 ч. на ул. „Граово“ в областния град. Той е дал кръвна проба за химичен анализ, а автомобилът му е иззет.

Тридесет минути след полунощ, в пернишкия квартал „Стара чешма“, пътни полицаи са проверили лек автомобил „Смарт“, управляван от 20-годишен перничанин. Органите на реда са установили, че моторното превозно средство е с регистрационни табели, издадени за друг автомобил.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *