Съветниците решават: Допълнително водоснабдяване в с. Драгичево

Съветниците решават: Допълнително водоснабдяване в с. Драгичево

Допълнително водоснабдяване ще бъде изградено в пернишкото село Драгичево. За целта Общинският съвет в Перник трябва да даде разрешение за изготвяне на Подробен устройствен план – Парцеларен план. Това ще стане на предстоящото заседание на 29 януари.

Докладната записка е внесена в минипарламента от кмета Станислав Владимиров. Изготвянето на трасето ще бъде направено от бургаската фирма „Евробилд“ ООД, чийто управител е Тенко Янев.

Началото на новия водопровод ще е от съществуващ такъв, собственост на „В и К“ , и ще преминава през Перник и Драгичево. След изграждането му, водоподаването в селото ще е безпроблемно.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *