Спипаха тарикат да краде ток в Драгичево

Спипаха тарикат да краде ток в Драгичево

Служители на Второ РУ – Перник са започнали разследване за кражба на ток.

При съвместна проверка с представители на електроразпределителното дружество в новострояща се къща в с. Драгичево е установено неправомерно присъединяване към електропреносната мрежа, създаващо условия за непълно отчитане на консумираната електроенергия.

По случая е образувано досъдебно производство под надзора на прокуратурата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *