СК „Кракра“ с две отборни титли на турнира „Аз обичам джудо“

СК „Кракра“ с две отборни титли на турнира „Аз обичам джудо“

Домакините от „Кракра“ спечелиха две отборни титли на турнира „Аз обичам джудо“ в Перник.

Тимът спечели отличията при момичетата до 9 г., като взе 2 златни медала и бронз, както и при 13-годишните – злато и два бронза.

Състезателките на „Шампион“ взеха отборната титла при 11-годишните (2-0-1).

При момчетата с отборни титли си тръгнаха ЦСКА (9 г., 2-1-0), „Локомотив“, Сф (11 г., 2-2-2) и „Лъвско сърце“ (13 г., 2-0-0).

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *