Ситна градушка се изсипа в пернишко село за 5 минути

Ситна градушка се изсипа в пернишко село за 5 минути

Дребна градушка се изсипа на два пъти вчера следобед в пернишкото село Дивотино. Малки ледени топчета заваляха около 15 ч.

„Няколко пъти валя дъжд, но около обяд изгря слънце. В един момент обаче небето се притъмни и заваля градушка.

Добре че, беше дребна. Валя около 5 минути и после спря“, разказват хората от селото.

След кратко прекъсване, последвал нова валеж от ледени топчета.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *