Дребна градушка се изсипа на два пъти вчера следобед в пернишкото село Дивотино. Малки ледени топчета заваляха около 15 ч.
„Няколко пъти валя дъжд, но около обяд изгря слънце. В един момент обаче небето се притъмни и заваля градушка.
Добре че, беше дребна. Валя около 5 минути и после спря“, разказват хората от селото.
След кратко прекъсване, последвал нова валеж от ледени топчета.
