Пипнаха дрогиран шофьор с BMW на пътен възел „Марина бара“

Пипнаха дрогиран шофьор с BMW на пътен възел „Марина бара“

Перничанин е задържан за шофиране след употреба на наркотични вещества, съобщават от пресцентъра на МВР.

31-годишен жител на Перник е задържан за управление на моторно превозно средство след употреба на наркотични вещества.

Вчера, около 11:20 ч., на пътен възел „Марина бара“ служители на полицията са извършили проверка на лек автомобил марка „БМВ“, управляван от мъжа.

При изпробване с техническо средство е отчетен положителен резултат за бензодиазепини. Водачът е дал кръвна проба за химичен анализ.

Задържан е за срок до 24 часа по Закона за МВР. По случая е образувано бързо производство, като действията по разследването продължават.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *