Перничанин е задържан за шофиране след употреба на наркотични вещества, съобщават от пресцентъра на МВР.
31-годишен жител на Перник е задържан за управление на моторно превозно средство след употреба на наркотични вещества.
Вчера, около 11:20 ч., на пътен възел „Марина бара“ служители на полицията са извършили проверка на лек автомобил марка „БМВ“, управляван от мъжа.
При изпробване с техническо средство е отчетен положителен резултат за бензодиазепини. Водачът е дал кръвна проба за химичен анализ.
Задържан е за срок до 24 часа по Закона за МВР. По случая е образувано бързо производство, като действията по разследването продължават.
