Перничани не се поддадоха на студа, празнуваха новата година на площада

Перничани не се поддадоха на студа, празнуваха новата година на площада

Стотици перничани се събраха на площад „Кракра“, за да отпразнуват заедно настъпването на Новата 2026 година, въпреки мразовитото време.

Вечерта премина с много музика, настроение и изпълненията на обичаната народна певица Валерия Момчилова.

В първите минути на новата година зам.-кметът на община Перник Стефан Кръстев поздрави перничани от името на кмета на общината Станислав Владимиров.

В приветствието той пожела: „Нека Новата 2026 година донесе в домовете ви здраве, щастие и топлина! Нека тя бъде изпълнена с мигове на радост и удовлетворение, с успехи във всички начинания и с любов към близките. Вярвайте в себе си, преследвайте мечтите си и носете доброта в сърцата си.“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *