Отново облекчават водния режим в Брезник

Отново облекчават водния режим в Брезник

Брезничани отново ще имат вода по цял ден през предстоящите почивни дни, съобщават от Община Брезник.

На 10 януари (събота) и 11 януари (неделя) подаването на вода към потребителите в град Брезник ще се осъществява в от 6:00 часа до 23:00 часа.

От 2 декември 2025 година вода към потребителите в Брезник се подава в интервалите от 5:30 до 10:30 часа и от 17:30 до 22:30 часа. Вече няколко поредни почивни и празнични дни режимът за града се облекчава.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *