Освен грип и Ковид: Хепатит налази перничани

Освен грип и Ковид: Хепатит налази перничани

Грипът в пернишко продължава да настъпва. За миналата седмица броят на болните достигна епидемични стойности от 303-ма болни на 10 000 души население. 

Увеличение има и в броя на болните от Ковид 19. По официални данни трима души са пипнали вируса. Неофициално обаче те са доста повече. Болните по статистика са двама мъже и една жена от Перник.

Заразени с хепатит също има. Те са с вариантите В и C. И двамата болни са мъже

Три дечица от Перник и Радомир са заболели от скарлатина.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *