Новият салон на СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ в Перник инспектиран от кмета

Новият салон на СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ в Перник инспектиран от кмета

Изграждането на новия физкултурен салон в СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ в Перник напредва, като по-голяма част от дейностите вече са изпълнени.

Кметът на Община Перник Станислав Владимиров посети учебното заведение, а директорът на училището Елеонора Владимирова го запозна със състоянието на проекта и предстоящите етапи.

От създаването си училището не разполага със собствен физкултурен салон, което създаваше затруднения при провеждането на часовете по физическо възпитание.

Новото съоръжение, което разполага със санитарни възли, съблекални и игрище за няколко вида спорт, пък ще осигури по-добри условия за спорт и активност на учениците.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *