На 37 години от София е загиналият край гара „Разпределителна“

На 37 години от София е загиналият край гара „Разпределителна“

37-годишен столичанин е загинал, след като е бил блъснат от влак. Инцидентът е станал на 7 февруари около 21:10 ч. в района на гара „Разпределителна – Перник“.

Влакова композиция, пътуваща от столицата в посока Радомир, е блъснала мъжа, който се е намирал на релсовия път.

Пристигналите на място екипи на полицията и Спешна помощ са констатирали смъртта му. Тялото е транспортирано в Съдебна медицина – Перник за аутопсия.

Образувано е досъдебно производство, по което работата продължава под надзора на прокуратурата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *