Кюстендилец бере душа в болницата в Перник след катастрофа

Кюстендилец бере душа в болницата в Перник след катастрофа

41-годишен мъж от Кюстендил е настанен в болницата в Перник с опасност за живота след катастрофа край радомирското село Извор.

Сигнал за пътния инцидент е подаден на 20 декември малко преди 10:00 ч.. Униформени установили, че кюстендилецът изгубил контрол над колата си марка „Форд“ и се ударил странично в „Опел Зафира“.

Зад волана на Опел- а бил 41-годишен столичанин. Кюстендилецът е настанен в МБАЛ „Р. Ангелова“ – Перник с множество наранявания и опасност за живота.

На другия шофьор е оказана медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. Извършен е оглед на местопроизшествието и е образувано досъдебно производство.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *