Кошмар в Перник: Лекарски кабинет иска 40 евро за преглед на дете

Кошмар в Перник: Лекарски кабинет иска 40 евро за преглед на дете

За кошмарен случай в Перник раказа перничанин в социалните мрежи. Евтим Тити сподели в своя профил, за разигралата се случка пред очите му. Публикуваме разказът му без редакторска намеса.

„Вчера станах свидетел на поредната гавра с дете!!!! Прибирах моя приятел от работа и трябва ше да го закарам до бърза помощ, защото си беше на ръсил окото с варов разтвор. Оставих го пред бърза помощ с подуто и възпалено око и го изчака около тридесет минути, след като дойде ми каза, че не с искали да го прегледат не били Очна клиника а бърза помощ!!!!

Накарах го да ходим при Маджарска зад кафе Малибу. След като отидохме и се редех ме пред нас има ше майка с дете на около две години, детето беше с чуждо тяло в окото, това ми каза моя приятел който се е засекал с майка та и детето в бърза помощ!!!

След като излезе докторката или сестрата започна да пита кой за какво е дошъл и дали има запазен час, ние с моя приятел пуснах ме детето и майката пред нас. Въпросната докторка или сестра попита майката какъв е проблема, майката отговори, че детето има чуждо тяло в окото след което питат майката дали детенце то има направление от личния лекар, майката отговори, че личния лекар му е свършило работното време а в бърза помощ не с искали да и дадът направление!!!!

Тогава служителката в очния кабинет пойска 40 евро от майката да прегледат детето!!! Аз останах шокиран, жената с детето си тръгна предложих да и дам 40 евро но тя отказа!!!!

Искам да попитам всички управници в град Перник до кога ще се гаврите с хората и най вече с децата??? Колко години няма дежурен доктор в очно отделение и до кога???? 40 евро за преглед на дете, срам и позор“, пише Евтим Тити от Перник.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *