Нов палеж на автомобил тази нощ в Перник. Около 03:40 ч. е получен сигнал за пожар на лек автомобил „Фолксваген“ в пернишкия квартал „Изток“.
До пристигането на екипите на пожарната автомобилът е изгорял напълно. Извършен е оглед от служители на Второ РУ – Перник. Причините за възникването на пожара са в процес на установяване.
Започнато е досъдебно производство под надзора на прокуратурата.
Това е поредният опожарен автомобил в града през тази година.
