Кола пламна тази нощ в пернишкия квартал „Изток“

Кола пламна тази нощ в пернишкия квартал „Изток“

Нов палеж на автомобил тази нощ в Перник. Около 03:40 ч. е получен сигнал за пожар на лек автомобил „Фолксваген“ в пернишкия квартал „Изток“.

До пристигането на екипите на пожарната автомобилът е изгорял напълно. Извършен е оглед от служители на Второ РУ – Перник. Причините за възникването на пожара са в процес на установяване.

Започнато е досъдебно производство под надзора на прокуратурата.

Това е поредният опожарен автомобил в града през тази година.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *