Кола пламна на Драгичево в посока София тази сутрин

Кола пламна на Драгичево в посока София тази сутрин

Лек автомобил се запали на пътя край пернишкото с. Драгичево в посока София, съобщиха очевидци. Инцидентът е станал малко преди 8 ч. тази сутрин.

Заради горящата кола се е наложило движението да бъде отбивано през бензиностанция „Лукойл“. Образувало се е и задръстване.

По непотвърдена информация, няма пострадали при инцидента. Нанесени са обаче сериозни материални щети на колата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *