Кирил Стоев: Желая здраве, мир и благоденствие във всеки дом!

Кирил Стоев: Желая здраве, мир и благоденствие във всеки дом!

Кметът на Община Радомир Кирил Стоев поздрави радомирци за Великден.

„Честито Възкресение Христово!

Желая здраве, мир и благоденствие във всеки дом! Нека божията благословия ни съпътства и в мислите и делата ни!

Да съумяваме да съграждаме, да прощаваме и да живеем в задружие!“, написа Стоев в социалната мрежа.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *