Катастрофа на магистрала „Струма“ затруднява движението в посока Перник. Инцидентът е станал на 29 км след разклона за село Боснек.
Не е ясно дали има пострадали или са нанесени само материални щети. На мястото има полиция, която извършва оглед на местопроизшествието.
Заради катастрофата се е образувало сериозно задръстване. Движението се осъществява в изпреварващата лента.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, съветват от АПИ. Трафикът се регулира от „Пътна полиция“.
