Касите на „Топлофикация – Перник“ няма да работят в продължение на две седмици. Мярката е във връзка с предстоящия преход към евро, съобщават от дружеството.
Касите няма да работят в периода от 14:00ч. на 23.12.2025г. до 05.01.2026г. (включително). През този период няма да бъде възможно заплащането на сметки за топлинна енергия и чрез партньорските ни пунктове – EasyPay.bg и Български пощи.
От дружеството благодарят за разбирането и се извиняваме за причиненото неудобство на абонатите.
