Центърът на град Земен се превърна в истинска коледна приказка – изпълнена с празнично настроение, усмивки и детски смях. Засия коледната елха в града.
Началото на светлите празници бе поставено с вълнуваща програма, в която децата от ДГ „Детелина“ и учениците от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ внесоха много настроение със своите талантливи изпълнения.
За празничната атмосфера се погрижиха Зузка и Маскот костюми Перник и Парти къща Бонбончо, а любимите герои Олаф, Снежанка и коледният елф допринесоха за веселото настроение.
Магията на вечерта бе допълнена от ръчно изработените коледни сувенири и украси на талантливите ни деца.
Кулминацията настъпи с появата на Дядо Коледа и Снежанка. Заедно с кмета на Община Земен Михаил Златанов, и десетки нетърпеливи деца, всички присъстващи отброиха последните секунди до запалването на светлините на елхата.
В момента, в който градът грейна, празнична заря озари небето и превърна вечерта във вълшебно преживяване. Вечерта завърши с много радост, докато Дядо Коледа и Снежанка раздаваха подаръци на всяко дете.
