Шокиращо спречкване между шофьори беше заснето в София на фона на усложнената заради снега пътна обстановка. Кадрите бяха публикувани във Фейсбук.
През нощта в столицата падна сняг и денят започна със затруднен трафик, задръствания и закъснения на градския транспорт.
В тази напрегната ситуация, шофьор на „Ауди“ се е опитал да направи непозволена маневра на бул. „Свети Климент Охридски“. Останалите водачи, обаче, не го пропуснали да се включи в движението и тогава ситуацията се нажежила.
„Мъжът с аудито излезна с бухалка и взе да се бие след като правеше нарушение и не му се даде предимство. Всеки ден стават подобни случки. Това е на Бул. Климент Охридски“, пише очевидец.
Виждат се двама мъже, които са стигнали до физически сблъсък. Към тях се притичват други хора, които ги разтървават.
