И днес не минахме без агресия: Шофьор извади бухалка, не го пуснали да мине

И днес не минахме без агресия: Шофьор извади бухалка, не го пуснали да мине

Шокиращо спречкване между шофьори беше заснето в София на фона на усложнената заради снега пътна обстановка. Кадрите бяха публикувани във Фейсбук.

През нощта в столицата падна сняг и денят започна със затруднен трафик, задръствания и закъснения на градския транспорт.

В тази напрегната ситуация, шофьор на „Ауди“ се е опитал да направи непозволена маневра на бул. „Свети Климент Охридски“. Останалите водачи, обаче, не го пропуснали да се включи в движението и тогава ситуацията се нажежила.

„Мъжът с аудито излезна с бухалка и взе да се бие след като правеше нарушение и не му се даде предимство. Всеки ден стават подобни случки. Това е на Бул. Климент Охридски“, пише очевидец.

Виждат се двама мъже, които са стигнали до физически сблъсък. Към тях се притичват други хора, които ги разтървават.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *