Златен медал за 9-годишната Виктория от Перник от E-Fest

Златен медал за 9-годишната Виктория от Перник от E-Fest

9-годишната Виктория Найденова от Перник спечели грамота и златен медал от деветото издание „E-Fest Конкурс за певци, танцьори, инструменталисти и автори на музика“. Той се проведе онлайн и в него се включиха хиляди участници от цяла България.

В конкурса Вики смая всички с изпълнение на обичаната народна песен „Рано ми е, море, слънце огреяло“. Отличието ѝ бе връчено след решение на журито. То присъди грамоти и златни медали на общо 10 участници.

Вики бе и сред отличените за участие във Фестивала на балканското веселие „Балкански котел“.

Талантливата перничанка, която е ученичка в 3 клас в ОУ „Св. Иван Рилски“ в Перник, от малка танцува балет и пее.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *