Страшна мърлявщина тормози шофьорите, които минават по пътя от Перник за село Дивотино. За проблема алармираха недоволни водачи.
„Пътят е изключително кален. Необходимо е веднъж да се мине оттам, за да ти заприлича колата на офроуд автомобил. Многократно сме протестирали срещу това, но почти нищо не се предприема“, недоволстват хората.
Проблемът идва от камионите, които обслужват мината и не мият гумите си, пише „Мироглед“. Пътят се почиства рядко, обикновено преди задушница, защото води и към централния гробищен парк на Перник.
Хората настояват отговорните институции да вземат мерки.
