Започва делото срещу Габриела и Красимир в Перник

Започва делото срещу Габриела и Красимир в Перник

Днес съдът ще даде ход на делото срещу Габриела Сашова и Красимир Георгиев. Двамата бяха обвинени в малтретиране и убийства на животни в Перник.

Според разследването двамата са заснемали убийствата и са ги публикували в интернет срещу пари.

След като случаят стана публичен в десетки градове в страната избухнаха протести, а законодателството беше променено.

От началото на разследването двамата обвинени са в ареста, съобщава НОВА.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *