Георг Георгиев: Безупречният областен управител е заменен с местния лидер на ДСБ

Георг Георгиев: Безупречният областен управител е заменен с местния лидер на ДСБ

Бившият министър на външните работи Георг Георгиев от ГЕРБ коментира първи рокадата в Областната управа на Перник, където досегашния областен управител Людмил Веселинов бе сменен с Георги Недев от служебното правителство.

Ето какво написа Георг Георгиев:

След като гарантираха честните избори на ЕК…не, пардон, от там ги изпъдиха, сега служебното правителство ще оправя изборите у нас.

Съвсем прозрачно и честно, безупречният областен управител на Перник г-н Людмил Веселинов е заменен с местния лидер на ДСБ. Негов заместник пък ще е вторият представител на коалицията в областта, а именно шефът на локалното ДеБъ.

Така всички членове и симпатизанти на ППДБ в Пернишко вече са трудоустроени успешно, прозрачно и честно!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *