Взеха му книжката и пак го хванаха зад волана, отива на съд

Взеха му книжката и пак го хванаха зад волана, отива на съд

58-годишен мъж се изправя пред правосъдието за повторно управление на автомобил след употреба на алкохол, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР-Перник.

На 21 септември миналата година в град Брезник е проверен лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 58-годишен жител на брезнишкото село Видрица.

При извършената проба с техническо средство уредът е отчел над 1,2 промила алкохол в издишания въздух. Анализът на кръвната проба е показал 2,31 промила.

Установено е, че мъжът вече е бил осъждан за шофиране след употреба на алкохол. Той е привлечен като обвиняем и му е наложена мярка за неотклонение „подписка“.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *