Бойко Борисов: Сбогом, Любо Дилов!

Бойко Борисов: Сбогом, Любо Дилов!

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов публикува във Facebook кратко съобщение: „Сбогом, Любо Дилов“, в което изразява съболезнования и почит към личността на Любо Дилов, когото определя като приятел, писател и човек с ярка гражданска позиция.

Сбогом, Любо Дилов!

Загубих приятел, ярка личност, талантлив писател и човек с изключително чувство за хумор и гражданска позиция.

Изказвам своите най-искрени съболезнования на семейството, близките, приятелите и всички, които го уважаваха и обичаха.

Припомняме, че Любен Дилов-син бе сред народните представители, които не положиха клетва при първото заседание на 52-рото Народно събрание, след като по това време беше съобщено, че е получил сериозен здравословен проблем по време на престой в Италия и е бил настанен за лечение в болница в Рим. По информация тогава състоянието му беше свързано с инфаркт и той отсъстваше от клетвата по здравословни причини. Днес Борисов пръв съобщи за кончината му във фейсбук профила си.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *