Асфалтирането на ул. „Рашо Димитров“ в Перник приключи

Асфалтирането на ул. „Рашо Димитров“ в Перник приключи

Приключиха дейностите по полагането на асфалта на ул. „Рашо Димитров“.

Улицата бе напълно обновена, като бяха изградени и нови тротоари и паркоместа, монтирано бе и LED осветление.

В идните дни ще бъдат изградени изкуствени неравности, ще бъде поставена и маркировка.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *